Nasze Gospodarstwo, O ekologicznej aronii

Zapraszamy do naszego gospodarstwa

Niezmiennie,  przez cały rok,  zapraszamy Was do odwiedzenia naszego gospodarstwa.

Czekamy na poszukiwaczy wyjątkowych smaków – z przyjemnością poczęstujemy Was naszymi produktami – cierpkim sokiem, lekko kwaśnym dżemem i słodziutką aronią w czekoladzie. Opowiemy o tym jak powstają nasze produkty, jakie mają walory zdrowotne i jak je można wykorzystać w codziennym życiu.

Czekamy na sympatyków rękodzieła i sztuki – od wielu lat bezpłatnie udostępniamy naszym Gościom kolekcję aniołów, zbieranych przez Anię od 25 lat. Obecnie możecie podziwiać ponad 1000 eksponatów, które mają swoje miejsca w naszej „Anielskiej Oborze” – www.anielskaobora.pl

Czekamy również na miłośników spacerów – nasze gospodarstwo rozciąga się na malowniczych zboczach Gór Orlickich, ma obszar 30 hektarów i obejmuje na przemian łąki oraz plantacje aronii. Każda pora roku dostarcza innych wrażeń. Wiosną – żywa zieleń i biel kwiatów, a także zapach budzącej się przyrody, latem szumiące trawy i polne kwiaty, a jesienią dojrzewające owoce i płomienna czerwień liści. Teraz – zimą – przywitają Was szerokie białe przestrzenie, zaspy śniegu i zmrożone owoce aronii.

Codziennie od 10:00 do 18:00 nasze drzwi są dla Was otwarte.

Jeśli chcecie nas odwiedzić w innych godzinach, w dni świąteczne lub macie konkretne zamówienie – zadzwońcie wcześniej (tel. 74 8698 969).

Z przyjemnością gościmy też grupy zorganizowane – w ofercie mamy bardzo zróżnicowane programy – od krótkiego poczęstunku do całodziennego pobytu (więcej informacji: info@ekoaronia.pl)

Related Posts