EkoAr

Gospodarstwo ekologiczne
Anna i Mirosław Lech

Eko Ar, w rozwinięciu Ekologiczna Aronia, to nasze rodzinne gospodarstwo, a także marka naszych produktów. Od niemal 30 lat zajmujemy się przetwarzaniem i propagowaniem owoców aronii, a także sprzedażą produktów z tych owoców.

Własna 20-sto hektarowa plantacja

Surowiec uzyskujemy z własnego gospodarstwa z blisko 20 -sto hektarowej plantacji. Ponad 40 tysięcy krzewów aronii rośnie na zboczach Gór Orlickich, nieopodal Kudowy Zdroju.

Uprawa ekologiczna

Malowniczy, górski teren jest wprost stworzony do ekologicznej uprawy, owoce są zbierane ręcznie i przetwarzane w niewielkich przetwórniach. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów oraz o szeroki i interesujący asortyment.

Produkty z naszego gospodarstwa

Wśród naszych produktów znajdą Państwo m.in. „Sok z aronii 100 %” – intensywny, cierpki, bez dodatków – zalecany przy wielu schorzeniach (w tym nadciśnieniu, cukrzycy, miażdżycy) oraz „Tercet zdrowia” – sok, syrop i herbatkę z owoców aronii i rokitnika, których połączenie to prawdziwa bomba witaminowa – są źródłem całego wachlarza mikro i makroelementów, witamin oraz antyoksydantów. Ofertę uzupełniają susze, dżemy, syropy, a także słodycze, jak aronia w czekoladzie.

Zapraszamy do odwiedzin 

Gospodarstwo w Jarkowie
Zapraszamy do odwiedzenia naszego gospodarstwa (codziennie – od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 10:00 – 18:00) – proponujemy Państwu wykład o aronii i naszych produktach, degustację oraz spacer po plantacji.
Anielska Obora
Dodatkowo można u nas podziwiać kolekcję ponad 1500 aniołów, wykonanych różnymi technikami. Więcej informacji o zbiorze odnajdą Państwo na stronie anielskaobora.pl
Jeśli są Państwo zainteresowani przyjazdem grupowym, prosimy o wcześniejszy kontakt.