Nasze Gospodarstwo, O ekologicznej aronii

Zapraszamy do naszego gospodarstwa

Styczeń w Jarkowie. Poranny widok z plantacji aronii.

Niezmiennie,  przez cały rok,  zapraszamy Was do odwiedzenia naszego gospodarstwa. Czekają tu na Was plantacja aronii oraz anielska obora, gdzie mieści się punkt sprzedażowy oraz galeria aniołów.

Czekamy na poszukiwaczy wyjątkowych smaków – z przyjemnością poczęstujemy Was naszymi produktami. Przede wszystkim cierpkim sokiem, lekko kwaśnym dżemem i słodziutką aronią w czekoladzie. Opowiemy o tym jak prowadzimy plantację aronii i jak powstają nasze produkty. A co najważniejsze jakie mają walory zdrowotne i jak je można wykorzystać w codziennym życiu.

Czekamy na sympatyków rękodzieła i sztuki – od wielu lat bezpłatnie umożliwiamy naszym Gościom obejrzenie kolekcji aniołów, które zostały zbierane przez Anię w ciągu ostatnich 25 lat. Obecnie możecie podziwiać ponad 1000 eksponatów, które mają swoje miejsca w naszej „Anielskiej Oborze” – www.anielskaobora.pl

Czekamy również na miłośników spacerów – nasze gospodarstwo rozciąga się na malowniczych zboczach Gór Orlickich. Ma obszar 30 hektarów i obejmuje na przemian łąki oraz plantacje aronii. Każda pora roku dostarcza innych wrażeń. Wiosną – żywa zieleń i biel kwiatów, a także zapach budzącej się przyrody. Latem szumiące trawy i polne kwiaty. Jesienią dojrzewające owoce i płomienna czerwień liści. Zimą – szerokie białe przestrzenie, zaspy śniegu i zmrożone owoce.

Sama plantacja aronii ciągnie się aż po czeską granicę, a wzdłuż niej można dojść aż do Kudowy- Zdroju lub do Taszowa, choć tę opcję polecamy tylko jeśli lubicie długie piesze wędrówki.

Codziennie od 10:00 do 18:00 nasze drzwi są dla Was otwarte.

Jeśli chcecie nas odwiedzić w innych godzinach, w dni świąteczne lub macie konkretne zamówienie – zadzwońcie wcześniej (tel. 74 8698 969).

Z przyjemnością gościmy też grupy zorganizowane, w związku z tym mamy w ofercie różnicowane programy – od krótkiego poczęstunku do całodziennego pobytu (więcej informacji: info@ekoaronia.pl)

Related Posts